• Clean water whenever you need: Aura Cebilon

  With Reverse Osmosis System, Aura is the one you need.

German Design Award Special 2018
Good Design Award
Design Turkey Good Design Award 2014
German Design Award Special 2018
Good Design Award
Design Turkey Good Design Award 2014

IHLAS Aura Cebilon

Reverse Osmosis System

“As a team, I believe we managed to fuse an old culture with a unique and very inspiring approach.”

Onur ÇavdarMarketing and Product Development Director

Her zaman güvenilir, hijyenik ve taze su!

Aura Cebilon, günümüz yaşam alanları, koşulları ve kullanıcı ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmış tezgah altı bir su arıtma cihazıdır. Projenin tüm görünüş ve mekanik parça tasarımları DesignUM bünyesinde gerçekleştirildi.

Kompakt!

Aura Cebilion, hayatımız için önemi tartışılmaz olan suyun ev ortamında kaliteli ve pratik şekilde üretilebilmesi amacıyla tasarlandı. Su tankı, çoğu su arıtma cihazında gövdeden ayrı bir parçayken, küçülen yaşam alanlarını düşünerek tasarladığımız Aura Cebilion’da su tankını, cihaz içine alarak daha kompakt bir ürün elde edildi.

Fonksiyonel ve pratik!

Ürün tasarımında filtrelere ulaşım kolaylaştırıldı, bu sayede zahmetli ve zaman alan bir işlem olan filtre değişimi pratik hale getirildi. Ayrıca filtrelerin ömür takibinin servis elemanları yerine kullanıcılar tarafından yapılabilmesi için cihazda dijital bir kontrol paneli bulunması kararı alındı. Eskiz çalışmaları boyunca bu kriterler göz önünde bulunduruldu.

  Ters Osmoz filtre teknolojisi!

  Şebeke suyunu temiz ve sağlıklı içme suyu haline getirebilmek için en iyi ve en etkili yöntem ters osmoz (reverse osmosis) filtresidir. Filtrenin gözenekleri, yalnızca su moleküllerinin geçebileceği kadar küçük olduğundan sudaki tüm zararlı kimyasallar, bakteriler, parazitler, virüsler temizlenir. Aura Cebilon ters osmoz teknolojisi ile temiz, mineral değeri yüksek, sağlıklı suyu, evlerin mutfaklarından içime ya da kullanıma hazır olarak kolayca ulaştırır.

  Güvenilir ve hijyenik!

  Aura Cebilon, yalın, şık tasarımının yanı sıra kolay kullanımı ve fonksiyonelliği göz önünde bulundurularak geliştirildi. Tasarım aşamasında, uzun ömürlü ve güvenilir bir ürün olması için kullanılan tüm parçaların kaliteli, dayanıklı ve hijyenik malzemelerden üretilmesi ön görüldü. Aura Cebilon, tüm bu kriterlere göre ABD merkezli Ulusal Hijyen Vakfı (NSF) tarafından “bütün parçaları hijyenik özelliğe sahip” olarak belgelenmiştir.

  Aura Cebilon tasarımıyla, daha fazla plastik madde üretilmesinin önüne geçilmesi amaçlanmıştır, dolayısıyla Aura Cebilon sürdürülebilir, çevreye duyarlı, insan sağlığına katkı sağlayacak bir su arıtma cihazıdır.

  Similar Products